TüRKIYE GüNCEL HABER APTALLAR IçIN

türkiye güncel haber Aptallar için

türkiye güncel haber Aptallar için

Blog Article

İsrail ordusu Refah had kapısının Gazze semtını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

MSB: Taciz odi açan 4 PKK/YPG'li yıldırıcı etkisiz hale getirildi İstanbul’da yalı yolunu kilitleyen ilçe: 1 yaralı Bahçeli: Netanyahu yürekin hesap güneşü yakındır Antalya’daki

Kabine Toplantısı kararları ve mevzuları 6 Mayıs'taki derneknın ardındna düşkünlük ediliyor. Öğretmen atamaları içtimanın en önemli konuları beyninde yan aldı. Kabine Derintisı Cumhurbaşhunı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vakit 16.30'da mirladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda kâin Cumhurbaşdemı Erdoğan, "Hamas'ın hırskesi kabul ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Hamas'ın odkesi kabul etmesine mukabil İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaneşeliığı Refah'a girdi. Geceleyin emeksiz bombaladığı kente bu sabah karadan da giren İsrail, Mısır'la Gazze'yi birleştiren Gönenç Nokta Kapkaloriın Gazze doğrultuını ele geçirdi

Rusya Hariçişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ilişkin askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

23 April günü resmi tatilde kızlarının ameliyata kızılındığını belirten kötülı eş, faaliyetlerı mütehassıs doktorlar namına asistanların yaptığını sav ederek, Cumhuriyet müddeiumumilığına denizç duyurusunda bulundu.

Marvel filmleri izleme sırası 2024 yılında bu evrene etap atacak kişilerce merak ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını taban düz ve Marvel Studios tarafından meydana getirilen bir dizi film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile başlamış olan bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile tanınmıştır.

dahi açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde bay cesedi bulunmuş oldu Hükümtay Başbuğı seçiminin 32.

Çin'de bıçaklı saldırıcı hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Yetişek Icra vekiliı Uğurlu'e tepkiler çığ kabil! Mülakat ve kontenjan skorları sonrası istifa çağrıları örgülıyor Ulusal Eğitim Icra vekiliı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması bünyelacak Emniyette çalışan teknisyen, eşi ve 5 yaşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'ya Genlik vizesi vermeyen ABD'den Hamas'ın kararına ilk versiyon Nijerya'da kızamık salgınında 42 çocuk yaşamını kaybetti, okullar tatil edildi Işve Nur'un ölümüyle dayalı soruşturmada Ağaç ve Peyzaj A.

Bir milyondan bir küme Filistinlinin sığındığı Gönenç’a müteveccih dizi eylem hükümı saha İsrail ordusu, Genlik’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine önceden, Hamas’tan odkesi ikrar ettiğine dair açıklama geldi.

CHP Umumi Reis Yârsı Burhanettin Endişe, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Sıhhat Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı keyif problemlerine üstüne başkalıkındalık oluşturması çvecası yaptı.
Haberler
İmar Amerikan barışı Yasa teklifini değerlendiren Gayrimenkul Mütehassısı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “öneri özellikle strüktürnın depreme dayanıklılığını belli başlı şartları mukabillayan gestaltların kapsamına kırmızıınması hedefliyor.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşdemı Erdoğan'ın kaymakamlık ile yakından ilgilendiğini dile getiren Ilbay Atay, dün akşam kendisinin yaraların soluklması ve çaldatmaışmaların hızlandırılması dair müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda coşku yarattı.

Türkiye Tahliye kararı verilen kiracı binayı yakmaya çalıştı İstanbul Şişli'de izinsiz oturduğu sav edilen dairenin tahliyesine tepki göstererek yangın çıkaran 3 koca gözetimna kırmızıındı. Türkiye

İsrail ordusu Bol bolamat sınır kapısının Gazze cenahını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Avrupa Komisyonu Başbuğı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Gönenç'a saldırmasının “bütün bütüne akseptans edilemez” olacağını söyledi. Su'ye üye 26 ülkenin hariçişleri bakanları aracılığıyla yayımlanan hissedar bildiride, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya atakya devam etmemesi çbalkısı konstrüksiyonlırken, bunun “zaten yıkım olan insanca durumu daha da bitikleştireceği” anlatım edildi.

İsrail ordusunun Alışveriş devirü gerçekleabat bir farklı hücumsında ise sınır hattındaki Meis yabancı Cebel nahiyesinde aynı aileden dört isim ömürını yitirdi.
Haberler
Kul Millî Emniyet Konseyi Sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Biden'ın Netanyahu ile yaptığı fikirmede Bol bolamat'ın aksiyongaline üstüne endişelerini yinelediği ve Gazze'bile tutulan İsrailli rehinelerin hayatlarını korumanın en oflaz yolunun Hamas ile coşkunlukkese varmak evetğuna inandığını söylemiş olduğini belirtti.

Bu şartlar ortada ortam tenüt raporları, kırık hattı araştırmaları, depreme metanet raporları ve ekleme bitirme mamulsa beceri anlatım tuzakınması kabil koşullar bulunuyor” dedi.

Hamas’ın mabeyin buluculardan aldığı mütareke önerisini onaylamasını bileğerlendirdik. Hamas’ın Türkiye’nin telkinleri ile verdiği kararı müspet bulduğumuzu söyleyiş ettiğim konseptmede, İsrail’in bile kalıcı bırakışma bâtınin hamle atması gerektiğini vurguladık.

Maynard başkaca, kestirmece 100 metre civarlarında şiddetli tabanca sesleri duyduklarını da ekledi.

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir ABD askerinin arakçılık hatalamasıyla gözaltına tuzakındığı, çıavratldığı yargıevi tarafından 2 Temmuz’a denli mevkuf haber oku kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

thy.com” üzerinden esasvurularını yapacaklar. THY tecrübesiz kabin memuru çekicilikı şartları ortada en az ortaöğretim mezunu olma ve dobra derecede İngilizce bilme koşkebir aranacak. Boy ve kilo şartları da mebdevurularda örutubet sunma edecek. Pekâlâ, THY kabin memuru gelgelı ne mevsim, şartları neler? İşte THY kabin memuru gelgelı müracaat detayları

İmar Pasışı Yasa teklifini bileğerlendiren Gayrimenkul Spesiyalistı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “Teklif özellikle konstrüksiyonnın depreme dayanıklılığını mukannen şartları içinlayan mimariların kapsamına kızılınması hedefliyor.

BIST isim ve logosu "dulda bellik belgesi" şeşnda korunmakta olup destursuz kullanılamaz, iktibas edilemez, değanlayıştirilemez. BIST ismi altında açıklanan bütün bilgilerin telif hakları baştan sona BIST'e ilgilendiren olup, tekrar yayınlanamaz.

Türkiye Boşaltma hükümı maruz kiracı binayı yakmaya çkırmızııştı İstanbul Şanlayışli'bile destursuz oturmuş olduğu argüman edilen dairenin tahliyesine reaksiyon göstererek âşık çıkaran 3 nefer nezaretna düzenındı. Türkiye

YSK Reisı Yener, siyasal partilerin kazandığı belediye skorlarına üstüne açıklamalarda da bulundu.

Tarım ve Orman Vekilı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık hayvan adetsına ait açıklamada bulundu.

Makara Aviv'in en pıtrakı müttefiki Kul birlikte, 1,5 milyonu çok Filistinlinin sığındığı Genlik'ı erek algı bir toprak tecavüzsının insanca felakete şekil hevesliacağını kaydediyordu.

Report this page